+420 775 207 525info@lavande.cz

Hudebníci

Hudba je nedílnou součástí jakékoliv akce, ať už jako podkres nebo zlatý hřeb večera a vytváří jedinečnou atmosféru. Na váš soukromý či firemní večírek zajistíme jednotlivce, kapely i orchestr. Počínaje klasickou hudbou, přes rytmický jazz až po rock, najdeme pro vás přesně to, co potřebujete.


String Ladies
String ladies je spojení atraktivního vzhledu s virtuózním hraním na smyčcové nástroje - klasické i elektrické. Toto netradiční smyčcové trio String Ladies působí od roku 2005.
The Apples
Na našem stromu jsme uzrály již v květnovém počasí roku 1998. V našem bohatém repertoáru můžete najít písně z 60. let, rockové pecky a nechybí ani naše vlastní tvorba. Vidět nás můžete také na některé z těchto typů akcí: firemní a vánoční večírky, V.I.P. party, plesy, narozeninové a silvestrovské oslavy, městské slavnosti, pivní slavnosti, vinobraní, svatby, letní parkety, kluby, festivaly, motosrazy, oldies diskotéky, doprovodné kulturní programy sportovních akcí, módní přehlídky, maturitní plesy a různé školní akce, dětské dny apod.
The Lions Fish
The Lions Fish Met in Prague by accident... jamming in Propaganda pub in 2012. Since that night we knew. This is us, we inspire each other, working hard together and coming at the perfect time with a lot of material to be finished and showed to the world. We want to share melodies that are in our mind and soul. Songs about life, love and heroism of ordinary daily heroes trying to bring a little bit of extra in our life before growing up in to a wise man. The Lions will get all his fish in time. Come to the light Fish and you will get to know the Lion.
EzyWay
I když teprve nedávno vzniklá pop rocková kapela s nádechem funky, skládá se z vynikajících hudebníků, kteří mají za sebou bohatou zkušenost. Právě jejich vyhranost a hudební zralost jim umožňuje tvořit a produkovat muziku, která má energii a mnoho invence. Základ tvoří 3 bratranci, kteří se již dříve podíleli na několika zajímavých hudebních projektech. Když se k nim přidal místní konzervatorista, vynikající kytarista a skvělý baskytarista, vytvořili hudební základ pro gospelový projekt ArceorMittal Gospel, se kterým vystoupili při narozeninovém koncertě rádia ČAS. To dalo směr k nové kapele Ezyway. Kromě mimořádně skvělých hudebníků se kapela chlubí i výjimečně nadaným a charismatickým zpěvákem Ezym, který dokáže rozproudit davy jako profesionální zpěvák. V současné době připravuji CD a koncertní vystoupení na festivalové i klubové scéně.